فیلم تبلیغاتی
  • ۱۲:۴۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
  • بازدید: 2015

اینگونه فیلمها امروزه قوی ترین و تاثیرگذارترین روش تبلیغات محسوب میشود. پول یعنی انرژی و زمان، و مردم انرژی و زمانی را که صرفشان میکنید درک میکنند


ساخت فیلم تبلیغاتی امروزه قوی ترین و تاثیرگذارترین روش تبلیغات در نمایشگاه ها و غیره به حساب می آید. پول یعنی انرژی و زمان، و مردم انرژی و زمانی که صرف آن می کنید را درک می کنند. این مجموعه با اعضام کارشناسان و تیم فیلمبردار و تجهیزات حرفه ای به محل شرکت آمده و آمادگی ساخت بهترین فیلم های تبلیغاتی تاثیرگذار را دارد. گویندگان متن از بهترین گوینده های صدا و سیما انتخاب شده و کل متن در بهترین و مجهزترین استدیو کشور ضبط می گردد و سپس فیلم توسط بخش مونتاژ تدوین شده و روی DVD یا فلش به مشتری تحویل داده می شود. شرکت فرارنگ تجربه همکاری با شرکتهای بزرگی در بخش های مختلف اقتصادی را دارد.

یک فیلم صنعتی خوب چه چیزی را می سازد؟

همه می دانند یک فیلم صنعتی خوب فیلمی است که هم سرگرم کننده باشد وهم به شکلی باشد که بیننده پس از دیدن فیلم فراموش نکند که فیلم در مورد چه محصولی بوده است.نویسندگان سناریو در فیلم صنعتی که در حقیقت خالقان آن آگهی هستند باید بدانند که یک فیلم صنعتی خوب چه چیزی است .صاحبان صنایع می دانندکه یک فیلم صنعتی خوب درباره مسائل استراتژی فروش حرف می زند و اطلاعات تولیدی باید در سطح بالا باشد.به شکلی که در خاطر بینندگان بماند.نتایج مثبت تجاری مرهون توفیق در امر تبلیغات است.فیلم های صنعتی از راه های متعدد ودر موقعیتهای متفاوت ساخته میشود.گاهی بعضی فیلم ها در ارزیابی به نمره عالی دست یافته اند ولی در عمل شکست  می خورند.


مراحل تهیه فیلم شرکت ایران تکنیک
شرایط موفقیت فیلم صنعتی

-باید توجهات را به خود جلب کند وتاثیری  خاطره انگیز داشته باشد.

-باید مفهمومی پذیرفتنی را عرضه کند.

-باید بازدید کننده را به سوی خرید سوق دهد.

نظرات:

نظر خود را در مورد این مطلب ارسال کنید: