فیلم صنعتی
  • ۱۲:۴۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
  • بازدید: 1882

تولید این فیلمهای صنعتی آینده تجاری و اقتصادی شما را متحول میکند و گروه ما شمارا دراین راستا همراهی

ساخت فیلم صنعتی آینده تجاری و اقتصادی شما را متحول می کند و شرکت مهندسی فرارنگ شما را در این راستا به بهترین شکل ممکن یاری می دهد.
زمانی که صاحبان صنایع و تولید کنندگان بیش از پیش گرفتار بحران اقتصادی هستند و نگران بازگشت سرمایه شان هستند ساخت یک فیلم صنعتی شکل بی فایده و نامناسبی نیست.
پیشرفت صنعتی هر کشور به فیلم صنعتی وابسته است. چرا که امر خطیر بینش و آگاهی را در صنایع به عهده دارد.
متاسفانه بسیاری از افراد فیلم صنعتی را با فیلم و تیزرهای تبلیغاتی اشتباه می گیرند و باید بدانند که تبلیغ یکی از اهداف فیلم تبلیغاتی است و نه همه آن.
یکی از عوامل توسعه صنعتی فیلم صنعتی است و بیشتر موسسه ها و شرکت های بزرگ برای دریافت گواهی های استاندارد باید فیلم صنعتی داشته باشند. که متاسفانه این به سمت و سوی ساخت فیلم تبلیغاتی رفته که باید آسیب شناسی شود. لازم به توضیح می باشد کلیه مراحل ساخت با تجهیزات حرفه ای صورت می گیرد. در این شرکت افتخار همکاری با شرکتهای بزرگی را در بخش های مختلف اقتصادی داشته است. و در صورت تمایل و تماس با شرکت نمونه کارها ارسال می گردد.

نکته مهم در ساخت فیلم صنعتی برای شرکتها و کارخانجات این است که برای متفاوت بودن باید متفاوت باشید.به طور مثال برای ساخت یک فیلم توسط این شرکت  که در رابطه با غذای گربه بود.ما به این نتیجه رسیدیم در آگهی های مشابه که غذای گربه را تبلیغ می کنند.می بینیم گربه ها مشغول خوردن هستند ولی ما راهکاری که ارائه دادیم این بود که در تصویر نشان دادیم که گربه ها غذا نمی خورند و صاحبان آنها نگران هستند ، پس تصویر خاصی را نشان دادیم که گربه هاا به این نوع غذا علاقه  نشان می دهند و آن را می خورند .به این ترتیب صاحبان گربه ها متوجه شدند که این نوع غذای خاص خوب است.

نکاتی در ساخت یک فیلم صنعتی خوب باید لحاظ شود

1.در یک فیلم صنعتی خوب سناریو نویس باید نام ،بسته بندی،شهرت و هر آنچه که در ذهن مصرف کننده باقی می ماند را باید به رخ بکشد.یک فیلم صنعتی خوب باید بتواند احساسات مصرف کننده را به خود ترغیب نماید. مردم از محصولات گوناگون انتظارات متفاوتی دارند.مثلا از خودرو شتاب و سرعت می خواهند و از بانک امنیت و نگهداری ،کارشناسان علم ارتباطات همواره گفته و نوشته اند که باید به شناخت فراوانی از مخاطب دست یافت و مخاطبان  بالقوه بسیاری برای محصولات تبلیغ شده وجود دارند که باید طبقه بندی شوند.


استفاده از فیلم های صنعتی چند منظوره

استفاده از فیلم های صنعتی چند منظوره کمک به سزایی در صرفه جویی هزینه ها می نماید.ساختار فیلم صنعتی خوب باید به نوعی باشد که بتوان با یک تدوین جزئی ،کالایی جدید را در همان فیلم نمایش داد. به این ترتیب کافی است فقط نام محصول جدید را در طرح قدیمی خود بگذارید.


ایده در ساخت یک فیلم صنعتی چگونه شکل می گیرد:

هدف استراتژی های خلاق ، اطمینان دادن به فیلمسازان است که بدانند فیلمی که از تولیدات یک کارخانه درست می کنند بتوانند چیزهایی صحیح را به مردم بگویند.در این صورت هیچگاه مخاطب شما در طول یک فیلم صنعتی خسته نمی شود.هدف خلاقیت به این شکل است که بتوانند مخاطبان را به چنگ آورند و پیام تبلیغاتی را به خوبی عرضه کنند.کار نویسندگان آگهی این است که شماره های فروش را به ایده های تبلیغاتی ترجمه کنند واین شکل کار را اجرا می نماییم .هر فیلم  یک اجرا دارد در بعضی از موارد جادوی آگهی در شعار تبلیغاتی خلاصه می شود مثلا وقتی تاید وارد می شود،کثیفی خارج می شود و یا در شعار پمپرز به مادران گفته می شود جای کودک شما همیشه خشک خواهد بود .البته کلمات بدون تصویر هیچگاه کارایی مهمی ندارند.

نظرات:

نظر خود را در مورد این مطلب ارسال کنید: